Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

BYREDO - YENİ BALM

Sınırlı sayıda Aromalı Dudak Balsamı. Byredo Makeup koleksiyonunun en son üyesi.

Berrak ve renklendirilmiş formatlarının kontrolden çıkmış başarısına dayanan Byredo, Lip Balm koleksiyonuna yeni bir kategori olan Flavoured Lip Balm'ı sunmaktan mutluluk duyuyor.


Sınırlı sayıda üretilen, yüksek oranda nemlendirici balmlar, Byredo Makeup için bir ilk olan üç benzersiz nefis tatta mevcut olup ve benzersiz renkli pastel metal ambalaj içinde yer alır.


Yeni tatlar arasında papatya ve bergamotun sıcak bir karışımı olan Camomille d'Anjou; Zing lime ve bergamot ile Bergamotte de Bahia; ve The o la menthe d'Agadir; Fas çayının nane aroması ile aromalandırılmıştır.


Son derece besleyici ve temiz bir formüle sahip özel karışım, hint ve jojoba tohumu yağları, karite yağı, kepek ve karnauba mumları dahil olmak üzere %100 doğal kaynaklı ve vegan bileşenlerden yapılmıştır. Besleyici balmlar endokrin bozucular ve pestisit kalıntıları içermez, GDO'suz ve glütensizdir.


Ortaya çıkan formül, pürüzsüz bir şekilde kayan ve lezzetli, hassas bir tat veren lüks, üst düzey, ultra nemlendirici bir balmdır. Dudaklar, saatlerce rahatlık ve nemlendirme sağlayan tek bir kat ile sağlıklı ve onarılmış hisseder.


Aromalı Dudak Balmı, Byredo'nun tatmin edici bir metal klik sesiyle kapatan, imza niteliğindeki kıvrımlı kasası içinde yer alır ve pastel metaliklerin üç yeni göz alıcı tonunda sunulur.