Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

ROJA: ISOLA BLU

Roja Isola Blu Parfümü, Adalardan Esinlenen Ferahlatıcı Bir Deneyim Sunuyor

Roja Isola Blu, Roja Parfums'un lüks parfüm koleksiyonuna ait bir unisex parfümdür. İlk kez 2019 yılında piyasaya sürülmüştür. Parfümün tasarımı, Roja Dove tarafından yapılmıştır. Isola Blu, İtalyanca'da "mavi ada" anlamına gelmektedir ve parfümün adı, İtalya'daki Capri adasının güzelliklerine bir göndermedir. Parfüm, birçok egzotik bileşenin bir araya getirilmesiyle oluşur. 


Üst notalarında bergamot, portakal çiçeği, mandalina ve siyah frenk üzümü bulunur. Orta notalarında yasemin, gül, ylang-ylang ve mimoza gibi çiçeklerin yanı sıra safran ve yasemin çayı bulunur. Alt notalarında ise vanilya, misk, paçuli, meşe yosunu ve sandal ağacı vardır. Roja Isola Blu, ferah, baharatsı, odunsu ve çiçeksi notaları birleştirerek sofistike bir koku ortaya çıkarır. Özellikle yaz aylarında kullanıma uygundur ve hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilebilir.


PARFÜM NOTALARI

Koku Ailesi

Aromatik

Üst Nota

Limon, Bergamot, Lime, Lavanta, Kekik
Orta Nota

Elma, Frenk Üzümü, Hindistan Cevizi, Portakal Çiçeği, Jasmin de Grasse, Lily, Champaca
Alt Nota

Çim, Maté, Galbanum, Pembe Biber, Anason, Paçuli, Meşe Yosunu, Sedir Ağacı, Ardıç Kozalağı, Vanilya, Tonka Fasulyesi, Amber, Süsen, Huş Ağacı, Deri, Amber, Misk