Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

111SKIN: MASTER MASKING PLANNER

111Skin, Master Masking Planner ile Cilt Bakımını Yeni Bir Seviyeye Taşıyor

Yenilikçi hidrojel ve biyoselüloz maskelerimizin kapsamlı bir koleksiyonunu seyahat için optimize edilmiş lüks bir çantada sunan Master Masking Planner, hareket halindeki anlar için bir zorunluluktur. Cildinin kaldırabileceğinden daha fazla harekete geçenler için ideal olan bu set, cilde gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi verebilmeniz için sıkılaştırma, dolgunlaştırma, nemlendirme, arındırma ve aydınlatma için hedefe yönelik cilt çözümleri sunar.


Set şunları içerir:


Y Theorem Bio Cellulose Yüz Maskesi, 1x23ml

Rose Gold Brightening Yüz Bakım Maskesi, 1x30ml

Cryo De-Puffing Yüz Maskesi, 1x30ml

Anti Blemish Bio Cellulose Yüz Maskesi, 1x25ml

Celestial Black Diamond Göz Maskesi, 2x6ml

Cryo De-Puffing Göz Maskesi, 2x6ml


Y Theorem Bio Cellulose Yüz Maskesi, peptidler enflamasyonu yatıştırır ve sakinleştirirken, ana bileşenler onarır ve kollajen üretimi için ideal ortamı sağlar. 


Rose Gold Brightening Yüz Bakım Maskesi antioksidanlar, doğal görünümlü bir ışıltı için cildi aydınlatır ve sakinleştirir. Cildin daha sıkı ve sıkı görünmesine yardımcı olur. 


Cryo De-Puffing Yüz Maskesi Cildinizi canlandırmak için nefes alır, soğutur, nemlendirir ve cildin görünümünü sıkılaştırır. 


Anti Blemish Bio Cellulose Yüz Maskesi Bölgeye özgü kızarıklıkları hedefler. Cildin mikrobiyomunu dengeleyerek lekeler ve iltihaplarla mücadele etmek için arındırır.


Celestial Black Diamond Göz Maskesi, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için nem seviyelerini artırır ve cildi dolgunlaştırır. Koyu halkaları hafifletmek için cildi aydınlatır. 


Cryo De-Puffing Göz Maskesi Cildi sıkılaştırırken koyu halkaları ve şişlikleri hedefler.