Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

Güzel yaşamak, özel hissetmekle başlar...

Güzel yaşamanın, iyi hissetmekle başladığına inanıyoruz. Daha önemlisi, iyi hissetmenin etkileyici bir koku, saçınızda fark edilir bir parlaklık veya dokunuşuyla heyecanlandıran bir ten kadar kolay olduğuna… Biliyoruz ki, bir rutini deneyim yapan içindeki duygudur. Kimisi sadece duş alır, krem sürer, parfüm kullanır; Miskanber’de bunlar ritüele dönüşür. Böyle küçük keyiflerin kutlamaya değer olduğunu bilen herkes için buradayız.

İlhamımız, uzmanlığımızdan geliyor. 2009’dan beri en prestijli parfüm ve bakım markalarının Türkiye ana distribütörü Haker Group’la biz hep buralardaydık. Türkiye’de ilk kez Parfums de Marly, Byredo, Creed, 111Skin, Clive Christian, Dr. Barbara Sturm gibi onlarca seçkin ismi İstanbul Mandarin Oriental, İstanbul Akmerkez AVM, Antalya Maxx Royal Belek & Kemer Resort ve Bodrum Casa Nonna mağazalarımızdan sonra tek çatı altında, Miskanber.com’da bulabilirsiniz.

Deneyimimizin verdiği güvenle sizi ağırlamak istediğimiz evreni yakından tanıyoruz; ihtiyaçlarınızı da… Zaman ve enerji kaybetmeden en iyisine ulaştığınızdan emin olmak için gurur duyduğumuz özel bir koleksiyon yarattık. Tıpkı ismimizin bileşimindeki gibi bir araya getirdiğimiz güzel kokular ve markaların bir bütün oluşturmasına titizlikle özendik. Biraz misk, biraz amber, biraz Doğu, biraz Batı; fakat her zaman eksiksiz olarak…

Miskanber, güzelliğe ve güzel olana ithaf edildi. Böyle bir yaşama layık olduğunu hissedenlere burada keyifli bir keşif sözü var. Onu arayın, onu bulun; her zaman kendinizi seçin.

Miskanber Ailesi