Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

111SKIN: ROSE GOLD BRIGTENING FACIAL TREATMENT

24 ayar Altın ve Şam Gülü içeren bu maske, partiye hazır bir ışıltı için cildi hem aydınlatmaya hem de sakinleştirmeye çalışır. Süper modeller, ünlüler ve influencer’lar tarafından kullanılır - bu, herhangi bir cilt bakımı cephaneliğinde olmazsa olmazdır.

FAYDALAR


• Işıldama
• Parlaklaştırma
• Nemlendirme
• Yatıştırma
• Sıkılaştırma

AKTİF MADDELER


ROSA DAMASCENA (GÜL) ÖZÜTÜ: Dış etkenlere karşı cildi korumaya yardımcı olan antioksidanlar açısından zengin bitkisel bir özüt. Gül aynı zamanda tahriş olmuş cildi yatıştırır ve cildin nem bariyerini güçlendirerek kurumayı önler.
 

ALTIN: Cilt tonunu eşitleyen, cildi aydınlatan ve mikro dolaşımı iyileştiren bir mineral özütü. Antioksidan özelliğe sahiptir ve anti-enflamatuar etkisi vardır.
 

İPEK AMİNO ASİTLERİ: Serisin olarak da adlandırılan, cildi nemlendiren ve aydınlatan ham ipekten özütlenen doğal suda çözünür glikoproteinlerdir.
 

ASETİL HEKZAPEPTİT-8: Botox'un bir substratından türetilen sentetik bir peptit, kas kasılmasını en aza indirmek için nörotransmiterlerin üretimini azaltarak işlev görür- ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

UYGULAMA


Maskeyi kuru ve temiz cilde uygulayın. 20 dakika tutun. Haftada üç kez kadar kullanın ve ekstra nemlendirme gerektiğinde daha uzun süreler boyunca kullanın.