Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

111SKIN: ROSE GOLD RADIANCE BOOSTER

111SKIN Rose Gold Radiance Booster: Cilde Işıltı Veren Altın Değerinde Bir Güçlendirici


Cildi parlak, aydınlatılmış bir görünümle bırakırken cildi yatıştıran ve nemlendiren, kozmetik ile cilt bakımını buluşturan bir güçlendirici. Yorgun cilt mattan tamamen akkor haline dönüşecektir. Doğrudan cilde uygulanabilir, nemlendirici veya sıvı makyajla karıştırılabilir veya aydınlatıcı olarak uygulanabilir. 

FAYDALAR

•    Yatıştırma
•    Nemlendirme
•    Işıldama

AKTİF MADDELER


ALTIN: Cilt tonunu eşitleyen, cildi aydınlatan ve mikro dolaşımı iyileştiren bir mineral özütü. Antioksidan özelliğe sahiptir ve anti-enflamatuar etkisi vardır. 
 

ROSA DAMASCENA (GÜL) ÇİÇEK SUYU: Gül yapraklarından elde edilen su, cildi nemlendirmeye, dengelemeye ve yatıştırmaya yardımcı olur. 


NİASİNAMİD: Bir B3 vitamini formu olan bu, anti-enflamatuar, yağ dengesi sağlayıcı ve aydınlatıcı özelliklere Şsahiptir- pigmentasyonu azaltır, cilt bariyerini iyileştirir, kızarıklığı azaltır ve çevresel hasarlardan korur. 


RADİKA KÖKÜ FERMANTE FİLTRATI: Radika kökü fermante filtratı, radika kökünden bir fermantasyon süreciyle elde edilen bir probiyotik özütüdür. Bu, cildin doğal florasını iyileştirmeye ve tahrişe karşı korumaya yardımcı olabilir. 

UYGULAMA


Cilde temizlendikten hemen sonra 3 damla uygulayın veya favori 111SKIN Serum/Krem ile karıştırın. Sıvı makyajla da karıştırılabilir.