Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

AMOUAGE: OPUS XIII SILVER OUD

Amouage'un Yeni Parfümü Opus XIII Silver Oud, Nadir Bulunan Oud Notası ve Ferahlatıcı Akordlarıyla Yeniden Tanımlanıyor

Amouage Opus XIII Silver Oud, lüks parfüm markası Amouage'un Opus koleksiyonunun bir parçasıdır. Koleksiyon, parfüm dünyasındaki yaratıcılığı ve zanaatkarlığı kutlamak ve farklı kokuların hikayelerini anlatmak amacıyla oluşturulmuştur. Opus XIII, bir orkestra gibi düşünülmüş ve farklı notaların bir araya gelmesiyle yaratılmıştır. Parfümün ana notaları arasında gül, oud, gümüş biber, yasemin, sandal ağacı, patchouli ve vetiver bulunur. Bu notalar, parfüme yoğun, oryantal ve baharatlı bir karakter verir.

Parfümün hikayesi, markanın yaratıcılık ve zanaatkarlık felsefesine uygun olarak farklı notaların bir araya gelerek benzersiz bir koku yaratma fikrini anlatır.


Opus XIII Silver Oud'un ismindeki "oud" kelimesi, parfümün ana notalarından biri olan geleneksel bir Orta Doğu kokusu olan "oud"u ifade ederken, "gümüş" kelimesi parfümün bu notalarla birleşerek ortaya çıkardığı sofistike ve zarif karakteri temsil eder. Amouage Opus XIII Silver Oud, kalıcılığı oldukça yüksek olan bir parfümdür ve özellikle özel günler veya gece etkinlikleri için tercih edilebilir. Ancak, herkesin koku tercihleri farklı olduğu için, parfümün denemeden önce kokusunu kontrol etmek önemlidir.


PARFÜM NOTALARI

Koku Ailesi

Odunsu, Oryantal 

Üst Nota

Kıbrıs Özü, Haiti Vetiver Özü, Paçuli, Virginian 
Orta Nota

Ud Assam Esansı, Vanilya Madagaskar Mutlak 
Alt Nota

Ambrarome, Huş Ağacı Özü, Guaiac Ağacı Özü, Castoreum