Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

CREED: AVENTUS FOR HER

Yeni Creed Aventus For Her Parfümü, Güçlü ve Çarpıcı Kadınlara Hitap Ediyor: Taze ve Meyvemsi Notalarıyla Sıra Dışı Bir Deneyim!

Lüks parfüm markası Creed, 2010 yılında piyasaya sürülen ve büyük başarı kazanan Aventus erkek parfümünün kadın versiyonu olan Aventus for Her'i tanıtmaktan mutluluk duyar.


Aventus for Her, yaratıcısı Olivier Creed tarafından tasarlanan özel bir koku harmanıdır. Bu koku, birinci sınıf kalitede doğal malzemelerden oluşur ve kadınsı, şık ve güçlü bir karaktere sahiptir. Parfümün açılışı, açık havada yetişen taze yeşilliklerin ve meyvelerin karışımı ile yapılır. Notalar arasında tatlı ve ekşi ananas, elma, bergamot, siyah frenk üzümü, yaban mersini, pembe biber ve hindistancevizi bulunur. Bu notaların karışımı, parfüme taze, canlı ve enerjik bir karakter verir. Parfümün kalbinde, şık ve zarif çiçeklerin kokusu hakimdir. Güzel bir buket halinde sunulan yasemin, gül, paçuli ve meşe yosunu notaları, parfüme kadınsı ve sofistike bir karakter kazandırır. Son olarak, parfümün alt notaları odunsu ve sıcak bir his uyandırır. Tonka fasulyesi, vanilya, misk, vetiver ve sedir ağacı, parfümün kalıcılığını arttırırken, koku karakterine de zenginlik katar.


Aventus for Her, kaliteli, doğal malzemelerden yapılmış bir lüks parfümdür. Kadınsı, sofistike ve güçlü bir karaktere sahip olduğu için özellikle özel günler ve akşam etkinlikleri için idealdir.

Sizleri, Creed Aventus for Her'i keşfetmeye ve bu benzersiz kokuyu deneyimlemeye davet ediyoruz.

PARFÜM NOTALARI

Koku Ailesi

Çiçeksi, Tatlı, Meyvemsi 

Üst Nota

Paçuli, Yeşil Elma, Bergamot, Limon, Pembe Biber 

Orta Nota

Sandal Ağacı, Gül, Misk 
Alt Nota

Şeftali, Frenk Üzümü, Leylak, Ylang Ylang, Amber