Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

CREED: SPRING FLOWER

House of Creed, klasik kadınsı koku Spring Flower'ın yeniden lansmanını sunmaktan mutluluk duyar. Narin, romantik bir dokunuşa sahip keskin çiçek kokusu.

Creed Spring Flower, Roma Bahar Tanrıçası Flora'nın ilkbaharın uyanışının iyimserlik, hayal gücü ve romantizmiyle şekillenen bir kutlamasıdır. Güven ve renk, fantastik ve gelişen bir dünyada buluştuğu, dev çiçeklerin açtığı ve sayısız renklerin hayali bir gizli bahçe gibi yayıldığı, resimler gibi akıp giden bir dünyada buluşur. Klasik bir kokuya görsel bir dönüşüm. Spring Flower, gelişen ilkbahar mevsiminin güzelliği, bir an içinde açılıp gelişen bir anıdır.


Şişenin dikkate değer tasarımı, Creed'in hayatındaki güzel bir anının bir yansımasıdır. Bir arkadaşıyla otururken, Creed arkadaşının bir cep şişesinden içtiğini fark etti ve bu ona ilham vererek simgesel şişe şeklini yaratmaya karar verdi. Güncellenmiş renk ise yumuşak ve şık bir pembe tonudur, kokuya çağdaş bir dokunuş katmak ve aynı zamanda parfümün zamansız dişi ruhunu temsil etmek amacıyla seçilmiştir. Spring Flower parfümü, tamamen geri dönüşümlü olan lüks gümüş Zamac kapaklı modern mat bir bitişe sahiptir.

PARFÜM NOTALARI

Koku Ailesi

Çiçeksi

Üst Nota

Bergamot, Greyfurt, Limon
Orta Nota

Kayısı, Yasemin, Şeftali, Beyaz Çiçekler
Alt Nota

Ambergris, Sedir Ağacı, Misk