Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

YENİ PARFÜM: THAMEEN INSIGNIA


Thameen London, en son çıkan parfümü Insignia'yı duyurmaktan gurur duyar. Bir nişan, toplumda saygınlığın bir işaretidir. Sovereign Koleksiyonunun bir parçası olan bu Extrait de Parfum, Kraliyet Donanması tarafından 1923'te Kral George VI'ya sunulan Dizbağı Nişan’ından ilham almıştır. Kraliçe II. Elizabeth, 1947'de babası tarafından Dizbağı Nişanı’na atanmıştır. Majesteleri Kraliçe II. Elizabeth yaşamı boyunca babasının kendisine düğün hediyesi olarak vermiş olduğu nişanı hep takmıştır.


Parfümör Alexandra Carlin tarafından yaratılan bu yükselen yıldız, Fransa'daki 2022 Parfüm Vakfı Ödül Töreninde En İyi Niche Parfüm ödülünün sahibidir. Madam Carlin, teknik uzmanlığını sezgisel bir parıltıyla gösterme konusunda eşsiz bir yeteneğe sahiptir. “Dizbağı Nişanı’nın  özelliklerini düşündüğümde, İngiliz aristokrasisinin belirli bir aurasını yadigarı gibi temsil edecek bir koku hayal ediyorum. Orjinal deri akordu Cuir Velours de Laire ile iç içe geçmiş, Sandal Ağacı ile birleştirilmiş, Vetiver gibi zamansız zarafet ve ihtişamı temsil eden malzemeleri seçiyorum.”


Madame Carlin daha da detaylandırıyor, “İngiliz Kraliyet Ailesinin kökenlerine göz kırpmak için, çok yönlü bir Sardunya ile evli zengin bir şam gülü olan bir 'Tudor koku alma ittifakını yaratıyorum. Bu cinsiyetçi çiçek ikilisi, kokuyu beklenmedik bir bükülme ile taçlandırmak için incir ile sunulur.


Insignia, Thameen London'ın özel şişesinde zengin safir mavisi renginde sunulur.

PARFÜM NOTALARI

Koku Ailesi

Aromatik, Çiçeksi

Üst Nota

Acı Portakal, Viski, İncir
Orta Nota

Şam Gülü, Sardunya, Defne Yaprağı
Alt Nota

Vetiver, Sandal Ağacı, Cuir Velor de Laire