Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

MATIERE PREMIERE: FRENCH FLOWER

Matiere Premiere, French Flower Parfümü ile Baharın Kokusunu Yakalıyor

Matiere Premiere, Fransa'da doğanın güzelliklerinden ilham alarak, yüksek kaliteli ve doğal özler kullanarak sofistike parfümler yapan bir markadır. Matiere Premiere'in son lansmanı, "French Flower" adlı bir parfümdür. French Flower, güçlü ve sofistike çiçeksi notalarla karakterize edilen bir parfümdür. Bergamot, greyfurt, mandalina gibi üst notaları ile başlayan koku, yasemin, portakal çiçeği ve sardunya gibi çiçeksi notalarla zenginleşir. Son olarak, paçuli, misk ve sedir ağacı gibi daha yoğun ve kalıcı dip notaları ile tamamlanır. French Flower, hafif, ferah ve romantik bir koku olarak tasarlandı. French Flower, doğanın zenginliğini ve güzelliğini yansıtan bir kokudur. Parfümün tasarımında kullanılan çiçek özleri, doğanın zenginliklerinden ilham alınarak seçilmiştir. 


Matiere Premiere, tüm parfümlerinde doğal malzemelerin en saf hallerini kullanarak, mümkün olan en yüksek kalitede parfümler üretmeyi amaçlar. French Flower da bu felsefeye uygun olarak, doğal çiçek özlerinin özenle seçilerek kullanıldığı bir koku olarak tasarlanmıştır. French Flower, modern ve sofistike bir parfüm olan Matiere Premiere markasının yeni bir koleksiyonu olan "Cologne Intense" içinde yer alıyor. Bu koleksiyon, yüksek kaliteli doğal malzemelerin kullanıldığı, yoğun ve zengin kokular sunan parfümleri içeriyor. French Flower, bu koleksiyonun en başarılı ve popüler parfümlerinden biridir.


Matiere Premiere'in French Flower parfümü, doğanın zengin kokuları ve güzellikleriyle ilham alınarak tasarlanmıştır. Parfüm, özenle seçilen doğal özlerle hazırlanmıştır ve yüksek kaliteli, sofistike ve modern bir koku sunar. French Flower, Matiere Premiere'in Cologne Intense koleksiyonunun bir parçasıdır ve doğal malzemelerin en saf hallerinin kullanıldığı zengin ve yoğun kokular sunan bu koleksiyonun en popüler parfümlerinden biridir.

PARFÜM NOTALARI

Koku Ailesi

Çiçeksi, Tatlı

Üst Nota

Armut, Nijerya Zencefil 
Orta Nota

Tuberose, Çin Çayı, Portakal Çiçeği 

Alt Nota

Ambroxan