Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

MEMO PARIS: SICILIAN LEATHER

MEMO SICILIAN LEATHER PARFÜMÜ İLE GÜNEY İTALYA'NIN YEMYEŞİL VADİLERİNDE BİR YOLCULUĞA ÇIKIN: SICILYA'NIN DERİN ESİNTİLERİNİ KEŞFEDİN!

Memo Paris, 2007 yılında John ve Clara Molloy tarafından kurulan bir parfüm evi. Memo Paris, dünya çapında birçok lüks mağazada satılan kaliteli parfümler üretmektedir. Sicilian Leather, Memo Paris'in en popüler parfümlerinden biridir. Sicilian Leather, 2013 yılında piyasaya sürüldü ve koku ustası Aliénor Massenet tarafından tasarlandı. Parfüm, isminden de anlaşılacağı gibi İtalya'nın Sicilya adasından esinlenilerek tasarlandı. Sicilian Leather, güçlü, çekici ve sofistike bir kokuya sahip, deri notalarının ağırlıklı olduğu bir koku. 


Sicilian Leather, İtalya'nın sıcak güneşli havasını yansıtan bir koku olarak tasarlandı. Koku, bergamot, limon, tarçın, kakule, deri ve amber gibi notalar içerir. Koku, başta deri notaları olmak üzere sıcak, baharatlı ve odunsu notaları ile dikkat çeker. Memo Paris, her bir parfümünün hikayesi ve duyusal yolculuğu hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi verir. Sicilian Leather'in hikayesi, İtalya'nın güneşli ve tatlı hayatını yansıtan sıcak, deri notaları ile dolu bir yolculuğu anlatır. Parfüm, adeta Sicilya'nın ışıltılı, sıcak ve kendine özgü atmosferini yansıtır.


PARFÜM NOTALARI

Koku Ailesi

Deri 

Üst Nota

Portakal Yağı, Bergamot, İtalyan Sedir Yağı, Hint Kakule Yağı 
Orta Nota

Menekşe Yaprağı 
Alt Nota

Fas Sedir Ağacı, Beyaz Deri