Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

ROJA: BURLINGTON

Burlington: Zerafetin ve Lüksün İhtişamını Yansıtan Roja'nın Başyapıtı

Bu narenciye parfümü, inanılmaz derecede parlak ve sulu bir Greyfurt ve Limon patlamasıyla açılır ve bu tazelik, cesur bir Nane notasıyla daha da canlandırılır. Baharatlı bir zencefil kıvılcımı ve baş döndürücü bir Rom notası, bu taze Ambrée uyumunun dinamik enerjisini sürdürürken derin ve lüks bir baz yavaş yavaş açılmaya başlar. Paçuli ve Casmir Odununun belirgin özellikleri, Tütün ve Benzoinin sarıp sarmalayıcı özellikleriyle karışır ve kişilik dolu parlak ama kalıcı bir yaratım oluşturur.

 

1819, Londra'nın Burlington Arcade'inin Roja Parfums mağazasına ev sahipliği yapmasının 5. yılını kutluyor. İkonik bir İngiliz kurumu olan Burlington Arcade, 200 yılı aşkın bir süredir lüksün keşfedildiği eşsiz bir mekandır. Arcade'deki her adım, yeni bir şey keşfetme şansı sunar. 1819 - halka açıldığı yıl - ödüllü parfümerimizin mükemmel bir evi olan Burlington Arcade'e saygı gösterir, dünyanın en iyi parfümlerinin keşfedilmeyi beklediği yerdir.

PARFÜM NOTALARI

Koku Ailesi

Fresh, Aromatik, Baharatlı

Üst Nota

Greyfurt, Misket Limonu, Mandalina, Turunç, Nane 
Alt Nota

Zencefil, Tarçın, Kimyon, Safran, Paçuli, Meşe Yosunu, Rom, Tütün, Sedir Ağacı, Kaşmir Ağacı, Benzoin, Vanilya, Labdanum, Ambergris, Misk