Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

ROJA'DAN YENİ KOKU: MANHATTAN

Roja Manhattan Parfümü, Büyüleyici Şehir Kültürünü Yansıtıyor: Yeni Koku Deneyimi!

Roja Parfums, 2013 yılında kurulan bir İngiliz parfüm markasıdır. Markanın kurucusu Roja Dove, parfüm sektöründe uzun yıllar çalışmış bir parfümör ve dünyanın önde gelen parfüm uzmanlarından biridir. Roja Parfums, lüks ve özel kokular sunan bir markadır. Her bir parfüm, yüksek kaliteli ve doğal bileşenlerin özenle seçilmesiyle oluşturulur. Roja Dove, her parfümün bir hikayesi olması gerektiğine inanır ve bu nedenle her bir parfümün yaratılmasında bir hikaye veya anıdan ilham alır.


Roja Parfums'un Manhattan adlı parfümü, New York şehrinin enerjisini ve canlılığını yansıtmayı amaçlar. Bu parfüm, odunsu ve baharatlı bir koku profiline sahiptir. Bergamot, limon ve mandalina gibi taze narenciye notaları, tarçın, kakule, karabiber ve karanfil gibi baharatlı notalarla birleşir. Vanilya, paçuli ve vetiver gibi odunsu notalar ise parfümün sıcak ve rahatlatıcı bir dokusu olmasını sağlar.

Roja Manhattan, Roja Parfums'un unisex bir parfümüdür ve hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılabilir. Parfümün şık şişesi, Roja Parfums'un imza tarzına uygun olarak tasarlanmıştır ve parfümün kalitesini yansıtacak şekilde özenle işlenmiştir.


COMING SOON

PARFÜM NOTALARI

Koku Ailesi

Odunsu, Tatlı, Aromatik

Üst Nota

Bergamot, Lavanta, Fesleğen
Orta Nota

May Rose, Grasse Yasemin, Kediotu, Menekşe, Hindistan Cevizi
Alt Nota

Zencefil, Pembe Biber, Tarçın, Karanfil, Paçuli, Meşe Yosunu,Tütün, Vetiver, Sedir Ağacı, Çam, Benzoin, Vanilya, Misk