Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

Super Anti-Aging Body Serum

SÜPER YAŞLANMA KARŞITI VÜCUT SERUMU


Tepeden tırnağa genç görünen bir cilt için güçlü, konsantre bir formül.Vücudumuzdaki deri, yüzümüzdeki deriden farklıdır; daha kalın olma eğilimindedir, tipik olarak hassas değildir ve daha az yağ bezine ve kıl köküne sahiptir. Yani genellikle daha kurudur. Yüzdeki gibi vücuttaki deri de yaşa bağlı olarak incelme, sarkma, kırışma ve sıklıkla güneşe maruz kalan bölgelerde yaşlılık lekelerinin ortaya çıkması gibi değişiklikler olabilir. 


Vücutta ayrıca, özellikle kilo değişimlerinden sonra ve hamilelik sırasında çatlaklar oluşabilir. Vücudun özel cilt bakımı endişelerini gidermek ve hedefe yönelik bakım sağlamak için Dr. Barbara Sturm, SUPER ANTI AGING VÜCUT SERUMUNU yarattı. Tepeden tırnağa sağlıklı, genç görünen bir cilt için Dr. Sturm'un en çok satan yüz serumu SUPER ANTI AGING YÜZ SERUMU'ndan ilham alan konsantre, moleküler bilim serumu yeniliği olan vücut serumu.

Serumlar, cilt bakımı rutininizin güçlü araçlarıdır. Formülasyonları, içeriğin konsantre halini cildinize ileten çok küçük moleküllerden oluşur ve bir krem veya losyondan daha hızlı, derinlemesine ve etkili bir şekilde emilir, böylece cildin derinliklerinde hedeflenen işlevleri yerine getirebilirler. Aynı şekilde, hedeflenen bakım için yüzdeki bir serum nemlendiriciden önce gelir, Dr. Sturm'un SÜPER YAŞLANMA ÖNLEYİCİ VÜCUT SERUMU optimum vücut bakımı için cildin çoklu fonksiyonlarını ve yenileme mekanizmalarını özel ve bütünsel olarak ele alır. Hafif, Hyaluronik Asit bazlı formülasyonu, süper nemlendirici ve yoğun içerikli olup, tüm vücut için yumuşatma, sıkılaştırma, kırışıklık önleme, yaşlanma karşıtı ve antioksidan faydalar sunar.

"Bir serum bir nemlendiricinin yerini alamaz ve bir nemlendirici de bir serumun yerini alamaz." — Dr. BARBARA STURM

ÖNEMLİ FAYDALAR

Güçlü çatlak önleyici özellikler: Lima Fasulyesi, Peptitler ve Biyoflavonoidlerden oluşan bir kompleks, elastin bozulmasına karşı koruyucu bir etkiye sahiptir ve cildin lif ağının sentezini destekleyerek cilt onarımını teşvik etmeye ve cilt yoğunluğunu iyileştirmeye yardımcı olur.


Cildi nemlendirir ve yumuşak bırakır: Duo Hyaluronik Asit ve Kahverengi Yosun Ekstresi anında yoğun nem sağlar. 


Cilt elastikiyetini ve dokusunu iyileştirir: Kahverengi Yosun Özü, doğal kollajen sentezini uyaran temel besinleri sağlar.


Erken yaşlanmayı önler: Glutatyon ve Semizotu, cildi dış saldırganlardan koruyan güçlü antioksidanlardır. 


Anında ışıltı verir: Biyosakkaritler ek esneklik sağlar ve cildi taze, parlak ve sağlıklı görünümlü bırakır.

SÜPER ANTI-AGING VÜCUT SERUMU, ince çizgilerden, elastikiyet kaybından, çatlaklardan ve kırışıklıklardan endişe duyan herkes için idealdir ve hem önleyici hem de düzeltici tedavi olarak etkilidir. Formülasyon parfüm içermez ve hassas ciltler için uygundur. 

"Birçoğumuz, yüzümüzdeki cilt bakımı için her gün yaptığımız üç ila altı adımlık bir cilt bakımı rutinine sahibiz fakat vücudumuz için bu bakım sıfır ila bir adımdan oluşuyor. Bununla birlikte, vücudumuzdaki cilt tıpkı yüzümüzde olduğu gibi çok fazla değişimden geçer ve kuruluğa, erken yaşlanmaya ve iltihaplanmaya eğilimli olabilir. SÜPER ANTI AGING VÜCUT SERUMUMU vücuda kendi hedeflediği serum ihtiyacını vermek ve tepeden tırnağa sağlıklı, genç görünen bir cilt için yaşlanma karşıtı bileşen biliminde en üst düzeyi sağlamak için yarattım."

 — Dr. BARBARA STURM

ÖNEMLİ BİLEŞENLER

Kahverengi Yosun, Hyaluronik Asit, Glutatyon, Peptitler, Lima Fasulyesi, Gliserin, Biyoflavonoidler, Semizotu Özü, Betain, Pantenol, Biyosakkaritler.

UYGULAMA

Tüm vücuda veya ekstra bakım gerektiren bölgelere dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak uygulayın. Sturm'un ANTI-AGING VÜCUT KREMİ ile devam edin.