Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

Parfums De Marly: Valaya


Işıldayan bir aura ve yine de hissedilmeyen bir yumuşaklık. Parfums de Marly tarafından Şubat 2023'te tanıtılan yeni yapıt Valaya, kadınlığın gücünü göstermek için bir pamuk tül tarafından okşanan ten kokusunu yakalamayı başardı.

İLHAM


House'un kurucusu ve Sanat Yönetmeni Julien Sprecher'in felsefesine sadık kalan Valaya, kendisini kodlar, malzemeler ve ince zıtlıklar üzerine benzersiz bir oyun olarak sunuyor. 18. yüzyıl mirasını zarafet ve modernlikle yeniden ziyaret eden çok yönlü bir parkur. 


Fransız parfümcü Quentin Bisch (Givaudan) ile bestelenen bu çekici, bulut benzeri ve çağdaş koku kadınlığı tüm ihtişamıyla yakalar. Duygusallık onun en temel ifadesidir. Tertemiz bir şişenin içine kapatılmış olan Valaya, ciltle temas ettiğinde le secret'i, 18. yüzyılda hanımların çeşitli giysilerinin altına giydikleri gizli bir kombinezonu ya da doğrudan ten üzerine giyilen beyaz bir gömleğin denatüre olmadan zenginleşen modernliği hatırlıyor. Yapaylık, gösteriş sınırlarının ve zamanın ötesinde, Valaya samimi bir his, evrensel bir duygu, derin bir farkındalık nefesi uyandırır. 


Kısa formülü cildin dokusunu, taze pamuk kokusunu ve çiçek açmış bir kadının ışıltısını çağrıştırır..

"Valaya ciltte pamuk gibi bir his uyandırıyor. Aynı anda hem çekici hem de zarif olan bir kozaya benziyor. Zıtlıklarla dolup taşan, narin ama inanılmaz derecede çekici beyaz bir parfüm..." Julien Sprecher

Renk geliştirmedikleri için beyaz çiçekler özellikle sofistike bir koku alma diline sahiptir. Valaya'nın kalbinde, parfümcü Quentin Bisch, portaka lçiçeğinin etrafında minimalist, şeffaf bir buket besteledi, bu iksire gizlice misk ilave edildi ve asil ahşap ve vanilya zenginliğinin üzerine yerleştirildi. Bu misk kokulu odunsu çiçek, doğal malzemelerle yenilikçi moleküllerin sinerjisini bir araya getiriyor.

Parfüm NOTALARI

Koku Ailesi

Fresh, Çiçeksi

Üst Nota

Bergamot, Mandalina, Beyaz Şeftali
Orta Nota

Portakal Çiçeği, Su Perisi, Vetiver
Alt Nota

Akigalawood, Ambrofix, Misk