Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

Yaza Hazırlık: Parfüm, Cilt Bakım ve Kozmetikte Sezonun En İyi Seçimleri

Yaz ayları, sıcak havalarla birlikte daha hafif ve ferah kokulara yönelmenin tam zamanı. Miskanber Beauty'de bulabileceğiniz yaza uygun parfümlerle hem kendinizi yenileyin hem de çevrenizi büyüleyin. 

İşte yaz aylarına en çok yakışan parfüm önerilerimiz:

2024'ÜN ENLERİ: EN YENİ, EN SEVİLEN, EN POPÜLER

QUEEN OF SILK

lham, ipeğin kendisi kadar lüks ve gösterişli bir parfüm yaratmaktı.. Creed, bu parfümün parlak ama yumuşak, hafif ama sıcak, akıcı ama kucaklayıcı olmasını istedi. Bir parça ipek, büyüleyici güzelliğe sahip bir kumaş. Zarafeti ve zamansız çekiciliği, doğanın, sanatın ve değerli zanaatların kucaklamasıyla hayali uzak diyarlara daldıran bir koku imgesini getirdi. Bu vizyonu hayata geçirmek için, Creed en kaliteli Hint Sümbülteberini, Çin Osmanthus'unun getirdiği yumuşak şeftali ve kayısı tonuyla birlikte kullandı. Oud, Cava Pachouli ve Çin Sedir ağacı gibi değerli ve egzotik ağaçların karışımı, kokuya güç ve derinlik kattı. Madagaskar'dan gelen sıcak, duygusal ve bağımlılık yapan bir vanilya ile harmanlanmış ince zanaat ahşabı, bu zengin ve unutulmaz kokuya gizemli, yoğun ve duygusal bir nitelik kattı.


Onunla karşılaşan herkesi büyüleyen, hipnotik bir etki bırakan Queen Of Silk, Creed’in çarpıcı yeni kokusu olarak ortaya çıkıyor. İpeğin imrenilen zarafetini yansıtarak, incecik bir dokunuşla cildi hassas bir şekilde sarıyor ve ışıltılı bir canlılıkla parıldayan büyülü bir aura bırakıyor. Uzak diyarlardan ilham alan, Queen of Silk, bu kıymetli kumaşın bir zamanlar yol aldığı yerlerden esinlenir. Çin Osmanthus’unun egzotik dönemeleri, lüks sümbülteber ve ruhani Cava Paçuli'nin çekici bir şekilde sedir ağacı, agar ağacı ve Madagaskar vanilyasının yumuşaklığıyla dans ettiği bir dokunuşla bir araya getirilir. Bu, zamansız bir zerafet göstergesi olan kalıcı, duygusal ve eşsiz bir ifade sunar.

LOVE DELIGHT


Amouage, sizi Gizli Bahçesini yeniden keşfetmeye ve en yeni eseri, Love Delight'ın leziz zevklerini tadını çıkarmaya davet ediyor. Amouage evreni her zaman çarpıcı manzaralarla dolu olmuştur. Library Koleksiyonu'nun sınırları zorlayan dünyasından, Olağanüstü extraitlerin karmaşık alemindeki her detaya kadar, markanın yaratıcılığı, parfüm sanatının sunduğu sonsuz olasılıkları yansıtmıştır. Secret Garden Koleksiyonu, bu özel alanda kendine özgü bir konuma sahiptir. 2016'daki başlangıcından bu yana, bu koleksiyon, Amouage'un eşsiz parfüm estetiğine giriş davetiyesi niteliğindedir. Koleksiyonun parfümleri, sıcaklık ve açıklıkla, modern kadında gerçek kadınlık ruhunu yakalamıştır. Artık belirgin bir stilistik profil oluşturan Amouage'un Secret Garden’ı, yeniden hayal edilmiş ve yaratıcı keşiflerin daha ileri seyahatlerine hazırdır. Bu önemli olayı kutlamak için, koleksiyona katılan Love Delight adında, kadınlık ifadesine çekici bir boyut katan leziz bir eser sunulmaktadır.

TILIA


Basit. Güneşli. Gülümseyen.


Sonsuza dek süren bir yazın kokusu. Hiç bitmeyen tatillerin kokusu. Arkadaşlarla uzun öğle yemekleri, kırsalda, büyük bir ahşap masasının etrafında. Hiç solmayan çiçekler...


Tilia, bir çiçek kokuları yıldızı dizisinin ilk parçasıdır ve yaratıcısı Marc-Antoine Barrois ve uzun süredir yaratıcı ortağı parfümör Quentin Bisch için aynı zamanda hayali bir yıldızın adıdır. Mutlu günlerin gözetleyicisi. Basitlik ve iyimserliğe bir övgü...


Ihlamur çiçeğinin narin yeşilliği, polen ve balı, güzel kalp şekilli yaprakları, yumuşaklık ve esnekliğin Kelt sembolü. Kavunu andıran süzme kayısı tonları. Vanilya ve tütün yaprağından yoğunluk kazanan tozlu narinlikte heliotrop. Samambaia Yasemini ile zengineşen kadifemsi bir dokunuşla zenginleştirilmiş bir buket.

DELINA LIMITED EDITION


Sonsuz bir gül iziyle, güçlü bir kişiliğe sahip simgesel bir buket... 


Parfums de Marly, eşsiz bir flakon yaratmak için başka bir ilhama ihtiyaç duymadı, çünkü Delina Limited Edition'u ortaya çıkardı. Maison, Damascena gülüne, 18. yüzyıla ve en önemlisi kadınlığa bir övgü sunmaktan gurur duyuyor. 


Parfums de Marly'nin kurucusu ve sanat yönetmeni Julien Sprecher, bu parfümü "kokulu bir buluşma, açık bir seçim" olarak tanımlıyor. Klasik ve çağdaş bir arada olan çiçeklerin kucak dolusu bir ifadesi. Delina’nın Sırrı, onu kullanan herkesin kişiliğini arttırdığı zarif, çok yönlü bir buketin içinde yatabilir mi? Delina'nın kalbinde, hepsinin en asil olanı Damascena gülü bulunur. Bu gül, trompe l'oeil tekniğiyle oluşturulmuş, lychee notalarıyla yükseltilmiş ve ciltle temas ettiğinde açılarak vanilya ve beyaz miskle sarılan, kendilerine özgü imzalarını bırakan bir yapıya sahiptir. Acaba bu takıntı, çarpıcı kontrastları, yaratıcılığı ve inceliği olan özgün, narin bir kadınlıktan mı kaynaklanıyor? Delina, modern kadın kahramanların karakterini yansıtırken, aynı zamanda önceden etkili kadınların da karakterini yansıtıyor.

Renkli Şişesi ve Yaza Hitap Eden Kokusuyla Parfums de Marly'den: Perseus


Parfums de Marly, karakteristik zarafeti ve yaratıcılığıyla, Louis XV hükümdarlığı döneminde Fransa'ya gelen canlandırıcı parfüm geleneğini yeniden ziyaret ediyor. Perseus'un ışıltılı, parıldayan tazeliği, uzun süre kalıcı esansıyla hem bedeni hem de ruhu enerjiyle dolduruyor. Sonsuz güneşin aydınlattığı bir gün için belirgin bir sabah ritüeli. Perseus, Marly kraliyet konutunda sabahın erken saatlerini çağrıştırır; güneşin ilk ışıkları şatoyu uyandırır, bahçelerini ısıtır ve çeşmelerini parlatır. Güneşe öpülmüş bir parfüm olan Perseus, narenciye ışıltısını kutlar ve enerjiyi arttırır. Parfums de Marly'de, bir parfüm yalnızca zaman içinde şekillendirilip denendikten ve daha da geliştirildikten sonra gün yüzüne çıkar.


Perseus için, Maison bu yaklaşımı daha da ileri götürdü. Parfüm, özellikle narenciye gibi doğal bileşenleri içerdiğinde, pH dengesine (örneğin, kuru cilt daha "asidik" olabilir) ve melanin seviyelerine bağlı olan bir alkimidir. Perseus'un koku piramidi, tüm cilt tiplerinde sürekli bir tazelik sağlamak için geliştirildi. Cilt tonundan bağımsız olarak evrensel bir koku. Hakim yıldızın rengi, yenilenmenin ve enerjinin kralı. Doğal olarak, Perseus sarıya bürünmüştür. Camın opaklığı, yapay renklendirme içermeyen ve ışıktan optimal koruma sağlayan bir kompozisyonu garanti etmenin yanı sıra, rengi aynı zamanda canlı ruhları anımsatır. Perseus evreni, monarşinin en son simgesini içerir - Güneş - bu, Louis XIV'in yatak odasını ve daha sonra Louis XV'in Château de Marly'deki sabahını aydınlatan referanstır. Güneşli bir yeni koku için parlak bir simge.

E CASHMERE MUSK


E Cashmere Musk sadece bir koku değil; bir yolculuktur. 


Huzurlu bir sığınak hayal edin, her nota narin dokunuşların ve kalıcı zarafetin bir öyküsünü örer. Baies Rose, Sichuan Biberi ve Taze Zencefil'in üst notalardaki harika uyumu, kokunun eşsiz bir olfaktif maceraya dönüşmesi için sahneyi hazırlar - zamanın sınırlarını aşan unutulmaz bir deneyim. Kokunun derinliklerine indikçe, Fleuriste Fusion*, Mısır Yasemini ve Kaşmeran'ın kalbi ortaya çıkar. Burada, koku, açan çiçeklerin narin yaprakları gibi karmaşık bir dansa dönüşür, eteryal bir güzellik atmosferi yaratır. Guaiacwood, Ambroxan ve Misk gibi dip notalar, kalıcı izlerin bir dokusunu oluşturur. 


Ciltte kalıcı bir şekilde durur, hem nüanslı hem de büyüleyici olan bir varlık bırakır - sizin bir parçanız haline gelen bir koku. 

CAPPADOCIA


Clara;

Burada, Kapadokya'da, Türkiye'nin merkezinde, toprak kusursuz bir duygunun hatırasını koruyor; ciltte safran, sandal ağacı ve mürden gelen bir ürperti hissediliyor.

Kapadokya'nın yüzeyinin altında, asırlardır gizli kalmış, muazzam boyutlarda bir harika gizleniyor; bir zamanlar 20.000 kişiyi aylarca gizleyebilen yeraltı şehri. Bugün Derinkuyu olarak bilinen eski Elengubu şehri, yeryüzünden 85 metreden fazla derine, 18 katmanlı tüneller ağıyla uzanıyor. Dünyanın en büyük kazılmış yeraltı şehri olarak, binlerce yıl boyunca sürekli kullanıldı. Nihayetinde, 1920'lerde Yunan-Türk Savaşı sırasında yenilgiye uğrayan Kapadokya'daki Yunanlar tarafından terk edildi ve onlar toplu halde Yunanistan'a göç etti. Sadece yüzlerce mil uzanan mağara benzeri odalarıyla değil, aynı zamanda bölgede keşfedilen diğer 200 küçük yeraltı şehrinin bu tünellerle bağlantılı olabileceği düşünülüyor, böylece geniş bir yeraltı ağı oluşturulmuş oluyor. Şu anda, Derinkuyu'ya giden 600'denfazla giriş, özel evlerde keşfedildi.


VANILLA POWDER


''Vanilya, MATIERE PREMIERE koleksiyonuna dahil etmeyi her zaman arzuladığım bir ana madde. Bu parfümde, sofistike bir vanilya deneyimi sunuyoruz: koyu ve zengin bu vanilyanın, modern beyaz pudra notalarıyla buluşmasıyla ortaya çıkan bir zarafet.''

Aurélien Guichard,

MATIERE PREMIERE'in Kurucu Ortağı ve Baş Parfümörü


Vanilla Absolute Madagascar, yerel çiftçilerden doğrudan temin edilen ve özenle seçilen vanilya çekirdeklerinden elde edilmiştir. Ada'nın kuzeydoğusunda bulunan bu tarım alanları, 'Fair for Life' sertifikasyonuna sahiptir. Bu sürekli ortaklık programı, yerel uzmanlığı korumayı, sorumlu tarımsal gelişmeyei teşvk etmeyi ve çevresel etkiye minimal düzeyde etki etmeyi amaçlar. Vanilla Absolute Madagascar, olağanüstü koku niteliklerine sahiptir. Derin, yoğun, zengin ve koyu; kurutulmuş vanilya çekirdeklerinin doğal kokusuna sadık bir profil sergiler. Vanilya çiçeklerinin olgunlaşmaları dokuz ay sürer. Yeşil, dolgun vanilya çekirdekleri toplandıktan sonra altı ila sekiz ay süren detaylı bir kurutma işlemine tabi tutulur. Bu süreçte, çekirdekler güneş ve gölgede dönüşümlü olarak kurutulur, böylece tüm aromaların uyumlu bir şekilde gelişimi sağlanır. 

CİLT BAKIM & KOZMETİK

Yaz ayları, sıcak hava ve güneşin etkisiyle cilt bakım ve kozmetik ürünlerimize daha fazla özen göstermemiz gereken bir dönemdir. Hafif ve ferah kokular kadar cilt bakım ve kozmetik ürünlerde bu dönemin vazgeçilmezlerinden biridir. Miskanber Beauty'de, yazın enerjisini ve tazeliğini yansıtan cilt bakım ve kozmetik ürünleri ile güzellik rutininizi yenileyin.


Güneşin zararlı UV ışınları, cildin daha hızlı yaşlanmasına ve zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle, güneş koruyucu kremler ve nemlendiriciler kullanmak büyük önem taşır. Miskanber Beauty'de, yaz aylarına özel olarak formüle edilmiş güneş koruyucular, hafif yapılı nemlendiriciler ve ferahlatıcı yüz spreyleri bulabilirsiniz.  


Makyaj tercihi yaparken ise, hafif ve doğal görünümler tercih edilir. Cildin nefes almasına izin veren, uzun süre kalıcı ve suya dayanıklı ürünler ön plandadır. Miskanber Beauty'de yaz makyajınıza uygun çeşitli kozmetik ürünleri bulabilirsiniz.

SUN CREAM BODY SPF 30


Güneş ışığı, UV (morötesi), görünür ışık ve kızılötesi dahil olmak üzere çok sayıda ışık dalga boyundan oluşur. Güneş ışınlarının yaklaşık %10'u UV ışığıdır (UVA 'cilt yaşlanması' ile ilişkilendirilen ışınken, UVB genellikle ciltte kızarıklık veya yanma ile ilişkilendirilir), %40'ı görünür ışıktır (mavi/mor bant özellikle yüksek enerji seviyesine sahiptir ve Yüksek Enerji Gözle Görülebilen Işık veya HEV olarak bilinir), ve %50'si kızılötesi ışıktır. Çoğu güneş kremi UVA ve UVB'ye karşı koruma sağlasa da, çoğu kızılötesi ve HEV ışığının tehlikelerinden bahsetmez. Kızılötesi ve HEV ışık, UV ışığından daha derinlere nüfuz eder ve kollajenin bozulmasına, cildin matrisinin zayıflamasına ve melazma veya yaşlılık lekeleri gibi pigment değişikliklerine neden olabilir. Yüz için özel güneş serumu formülasyonunun bilimi takip ederek, Barbara Sturm, vücudun geri kalanı için güneş bakımına yeni bir 360 yaklaşım sunuyor. Sun Cream Body SPF30, geniş spektrumlu UVA/UVB korumasını, kuvvetli içerik bilimiyle birleştirerek cildin baştan aşağı daha sıkı, daha pürüzsüz ve genç görünmesini destekleyen kızılötesi ve HEV ışığa karşı cildin korunmasını sağlar.


ANA FAYDALAR

 • Geniş spektrumlu UVA ve UVB koruması sağlar.
 • Cildin HEV ışığı ve kızılötesi ışınlar karşısındaki korumasını arttırır.
 • Serbest radikalleri etkisiz hale getirerek oksidatif stresi ve erken yaşlanmayı önler.
 • Hızla emilen süper hafif bir dokuya sahiptir.
 • Hassasiyeti yatıştırır, inflamasyonu azaltır ve cildin bariyer fonksiyonunu güçlendirir ve onarır.
 • Yoğun nem sağlar ve cildin nem dengesini korumasına yardımcı olur.

SUN DROPS


Sun Drops 30 SPF Dr. Sturm'un ödüllü SUN DROPS formülü artık SPF 50 ve 30 olarak mevcuttur. Sıradan bir güneş kreminden daha fazlasıdır. Dr. Sturm'un cilt bakım ürünlerinde bulunan yüksek performanslı, moleküler bilim içerikleriyle oluşturulmuş bir güneş kremi / anti-aging cilt bakımı hibrit yüz serumudur. Yenilikçi, cilt mükemmelleştirici formülasyonları, C vitamini, beta-glukan, hijalüronik asit ve purslane gibi cildin doğal savunmalarını güçlendirmeye, yoğun ve uzun süreli nem sağlamaya, antioksidan faydalar sunmaya ve tahrişi yatıştırmaya yardımcı olan içerikleri içerir. SUN DROPS SPF 30, laboratuvar yapımı UVA ve UVB filtreleri ile formüle edilmiştir; bu filtreler, mineral filtrelerin aksine, hafif, ipeksi bir dokuya sahiptir, kolayca emilir ve ciltte beyaz bir tabaka bırakmaz.

 • Geniş spektrumlu UVA ve UVB koruması
 • UV maruziyetinden kaynaklanan hasarı önleme ve hafifletme
 • Cilt tarafından anında emilen süper hafif dokusu
 • Serbest radikalleri nötralize ederek oksidatif stresi ve erken yaşlanmayı önleme
 • Hassasiyeti yatıştırma, iltihabı azaltma ve cilt bariyer fonksiyonunu ve onarımını güçlendirme
 • Yoğun nem sağlama ve cildin nemini koruma

Seyahat SETLERİ

Seyahatlerinizde Güzelliğinizden Ödün Vermeyin: Miskanber Beauty Seyahat Setleri


Yaz tatili sezonu geldi ve keşfe çıkma zamanı! Ancak seyahat ederken güzellik rutinlerinizden vazgeçmek zorunda değilsiniz. Miskanber Beauty mağazasında bulabileceğiniz pratik ve şık seyahat setleri, hem cilt bakımınızı hem de kozmetik ihtiyaçlarınızı karşılamak için mükemmel bir çözüm sunuyor.

Kompakt tasarımları sayesinde bavulunuzda yer kaplamayan bu setler, cildinizi taze tutarken güzelliğinizi korumanıza yardımcı olacak. Seyahatlerinizde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bu setler, içerdiği mini boy ürünlerle, günlük bakım rutininizi aksatmadan devam ettirmenizi sağlar. Hem tatilde hem de iş seyahatlerinde, her an bakımlı ve güzel görünmenin sırrı Miskanber Beauty seyahat setlerinde saklı.

KOZMETİK