Left Alışverişe Devam
Siparişiniz

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo ve Paketinize Özel Hediye Avantajlarıyla...

Yılbaşı Hediye Önerileri

Yılbaşı Hedİye Rehberİ: En İyİ Parfüm Seçeneklerİ

 

Yılbaşı, sevdiklerimize değer verdiğimizi göstermemiz için mükemmel bir zamandır. Hediyeler, duygusal bağlarımızı güçlendirmek ve sevdiklerimizin yüzünde gülümsemeler yaratmak için harika bir yoldur. Yılbaşı hediye fikirlerinin arasında parfümler her zaman özel bir yere sahiptir. Sevdiklerinize unutamayacakları bir deneyim sunmak için mükemmel bir yılbaşı hediyesi olabilirler. Miskanber'in sizler için seçtiği hediyelere birlikte göz atmaya ne dersiniz?

PARFUMS DE MARLY'DEN YENİ YIL İÇİN HEDİYE SETLERİ

Büyüleyici zarafeti sevenler için, aromatik tazelik, bilenlerin sevgilisi olan Layton'ın bağımlılık yaratan amber çiçek imzasıyla buluşuyor.

Percival, ismindeki efsanevi bir soylu atı anımsatan canlı bir karakterdir ve narenciye, aromatik, odunsu kokusu ve olağanüstü kalıcılığıyla büyüler.

Delina'nın başarı hikayesi 2017 yılında başladı: Delina, Türk gülü, zambak ve taze rengarenk yavaşça büyüyen bir şöhretle yapılan bir duyusal buket olarak yapılandırılmıştır. Bu şöhret, yıllar içinde birçok kadını etkilemeyi başardı. Başarısının ardından, seriye Delina Exclusif parfümü, özel bir doğu versiyonu, Delina La Rosée parfümü, daha taze bir yorum ve çeşitli eşlik eden ürünler eklenmiştir. 
Bu duyusal çiçek demeti, Türk gülü, zambak vadisi ve şakayık ile oluşturulmuş, liçi, rabarbar ve bergamot'un ceviz ile baharatlandığı meyve üçlüsü ile derinlik ve karmaşıklık kazanır. 

Delina'nın bu yeni yorumu Delina Exclusif, eşi benzeri görülmemiş bir çiçek-şarkı yaratımıdır. Parfüm, taze bir meyvemsi bergamot - armut - liçe üçlüsü ile başlar ve ardından yanmış oud notaları gelişir, son olarak da yumuşak ve etkileyici bir amber yatağına gömülür. 

Festive Koleksiyonu, Delina, Delina Exclusif, Layton ve Percival içermektedir. 

MEMO'NUN VAZGEÇİLMEZ KOKUSU: YENİ YIL HEDİYE ÖNERİLERİNDE ZİRVEDE

Memo Paris'in Argentina parfümü, sizi Arjantin'in derinliklerine ve bu ülkenin zengin kültürüne bir yolculuğa çıkarır. Her püskürtüşte, bu büyüleyici parfümün size özgürlüğün, tutkunun ve maceranın tadını çıkarmanıza yardımcı olacağını hissedeceksiniz. Argentina, Memo Paris'in bir parçası olarak, cesur ve özgün bir seçenektir.


Unutulmaz bir deneyim ve benzersiz bir koku arayışındaysanız, Memo Paris'in Argentina parfümü tam olarak istediğiniz şey olabilir. Bu parfüm, sizin ve çevrenizdeki insanlar için unutulmaz bir izlenim bırakacak ve her anı daha özel hale getirecektir.


Argentina, bir erkeğin ya da bir kadının gücünü, bağımsızlığını ve cesaretini ifade etmek için mükemmel bir seçenektir. Günlük kullanım için uygun olan bu parfüm, özel günlerde veya özel anlarda da gücünüzü ve zarafetinizi vurgulamanıza yardımcı olacaktır.


Koku Ailesi

Çiçeksi, Odunsu

Üst Nota

Pember Biber, Gül, Türk Gülü 
Orta Nota

Yasemin, Zambak, Mısır Yasemini, Manolya Yağı
Alt Nota

Ud, Benzoin

MIZENSIR: ÇÖLDEKİ OKYANUS


Kumlar gözün görebildiği kadar uzanmış, altın güneşin altında kimseyi göremiyorsunuz. Her yer sessizlikle dolu... Ve aniden her şey canlanıyor. Taze bir rüzgar yüzünüzü okşuyor, dalgaların sesini duyabiliyorsunuz. Ve işte, bir kum tepeciğinin tepesinde, derin mavinin okyanusu lacivert ufukla birleşiyor. Dalgalar olağanüstü bir güçle yükseliyor. Deniz, her şeyin mümkün olduğu, her şeyin elinizin altında olduğunu hissettiğiniz elementlerin bulaşıcı enerjisini içerir. Tonic Water, denize ve onun karşısındaki hislere bir saygıdır; anında verdiği yoğun, canlandırıcı tazeliğe bir övgüdür. Alberto Morillas gibi denizi seven bir parfümcü, bu kesin duyguyu yakalayabilen bu kadar hiper-realistik bir çağrı yapabilirdi. Suyun canlılığı, Calone tarafından ciltte su hissini uyandırmak için kardamom ve Szechuan biberi ile arttırılmış, suyun ciltteki hissini çağrıştırma gücüne sahip olan bir mucize molekülle temsil edilir. Ve denizcilik doğasını vurgulamak için Cachalox ve Cetalox, ince mineral ambergris tonlarıyla katkıda bulunur. Sonuç, cildinizdeki ıslak kum tanelerini hissetmek gibidir, henüz dalga tarafından uzaklaştırılmadan önce sıçrayan. Son olarak, okyanusun gücünü bir koku haline getirmek için parfümcü, akordu saz ağacı ve tütsü ile güçlendirmiştir. Duygusal vanilya dokunuşu ile tuzlu suyun tadını çıkarıyormuş gibi hissedersiniz. Deniz uzak değil; tekrar dalma arzusu ile kalırsınız. 
 

Parfümcüden Söz: 
"Her zaman denizi ve verdiği enerji dolu tazeliği sevmişimdir. İşte bu izlenimi tam olarak bu kokuyla iletmek istedim. Tonic Water, deniz teması ve gücü temel alan bir tarz egzersizidir. Cilteki aynı canlılık izlenimi, bitmeyen bir dalış gibi." 


Koku Ailesi

Fresh

Üst Nota

Calone, Szechuan Biber Esansı, Cardamom Esansı (Taze Baharat) 
Orta Nota

Ambrox, Cetalox, Cachalox 
Alt Nota

Tütsü, Papirüs Ahşap (Cypriol), Vanilya Absolut, Norlimbanol

 

 

Juliette Has a Gun'ın Ode to Dullness Parfümü İle Yenİ Yılda Dİkkat Çekİcİ Olun!

“Batıda donukluk çoğu zaman aşağılayıcı bir yoruma sahipken, Asya'da bambaşka bir anlam taşıyor. Sıkıcılık ya da yavanlıkla eş anlamlı olmak yerine, bir dizi yumuşaklık ve şiirsel yansıma sergileyerek bizi yaşadığımız hızlı hayatta yavaşlamaya davet ediyor. Bu anlatıyı aklımda tutarak, donukluğa övgüyü yarattım. Sessiz bir iç kutlama sunan bir iç gözlem. En küçük şeylerde rahatlık bulmamızı sağlayacak bir koku. Modern yaşamlarımızın bolluğuna minimalist bir yaklaşım.” 
Romano Ricci  
 

Bu yaratım, sakinleştirici ve merkezleyici bir etki sağlayan nötr ve şiirsel bir dengeyi bünyesinde barındırıyor. "Donukluğa Övgü", donukluğun abartısız güzelliğine övgü niteliğindedir. Bu kokunun şeffaf görünümü, minimum hafiflik hissi veren Badiane ve Frezya'nın beklenmedik dengesini gizliyor. Sandal ağacı ve Kaşmir çiçeğinin saran duygusallığıyla birleşen bir kompozisyon… 


Koku Ailesi

Fresh, Meyvemsi

Üst Nota

Badiane (Yıldız Anason) Freesia (Frezzya)
Orta Nota

Sandal Ağacı, Kaşmir Çiçeği
Alt Nota

Tonka Fasulyesi, Misk

2024 YILINI ROJA İLE KARŞILAYIN!

“Koku büyülü bir iksir gibidir: Görünmez, tek bir damla sizi bir tanrıçaya dönüştürebilir. Her şeyin mümkün olduğu durumlarda sizi karşı konulmaz, sağlam ve baştan çıkarıcı hissettirecek güce sahiptir. Bu büyülü iksir elastik bir duygusallık yayıyor- size bir odayı aydınlatma, izlenim bırakma ve istediğinizi elde etme gücü veriyor.” 

ROJA DOVE


Roja Parfums’ün efsanevi Elysium parfümünden sonra, kadınlar için özel tasarlanan Elixir ile tanışın! 

İngiliz parfümeri Roja Dove’un da dediği gibi Elixir parfümü tıpkı bir iksir gibi ve sizi o büyülü pembe dünyasında içinizdeki karşı konulmaz, sağlam ve baştan çıkarıcı kadının gücüne kavuşmasını sağlayacak. İçerisinde özel notaları ile siz odaya girmeden kokunuz etrafı saracak ve bakışları üzerinize toplayacaksınız. Mayıs gülü, ahududu ve şeftalinin benzersiz uyumuna teninizde adeta sıcak bir etki yaratacak ve oryantal kokusu sayesinde teninizde uzun süre kalıcı bir koku bırakacaktır. 
 Elixir, parfümünün oryantal kokusu kadar sizi pembe renkli cam şişesi de dikkatinizi anında çekecektir. 


Koku Ailesi

Oryantal, Tatlı, Çiçeksi

Üst Nota

Bergamot
Orta Nota

Müge Çiçeği, Sardunya Çiçeği, Mayıs Gülü, Yasemin, Ylang Ylang, Menekşe, Şeftali, Ahududu 
Alt Nota

Menekşe Yaprakları, Tarçın, Sedir Ağacı ,Kaşmir Odunu, Sandal Ağacı, Vanilya, Susam, Misk, Amber

 

CLIVE CHRISTIAN'DAN 20. YILIN EFSANEVİ KUTLAMASI

Eşi benzeri görülmemiş yaratıcılığın, ustalığın ve ikonik, bağımsız bir İngiliz parfüm evi olan Clive Christian Parfüm'ün zengin mirasının bir kutlaması. 2019 yılında, parfüm evinin 20. yılına işaret etmek ve 1872'de kurulmuş olan Crown Parfüm Şirketi'nin kökenlerine övgüde bulunmak için Clive Christian Parfüm, bu sınırlı sayıda ikonik kokuları oluşturdu. Her Clive Christian Parfüm'üne dökülen gururu, tutkuyu ve yaratıcılığı temsil etmek üzere iki parfüm hazırlandı. Bu, bir Clive Christian parfümünü gerçekten efsanevi kılan unsurları sergilemek için mükemmel bir fırsattır.  2023'te, platin renkli kapaklarla süslenmiş olan İconic Erkek ve İconic Kadın olarak modern klasiklerle tekrar tanışın. Şişelerin yanındaki eşsiz soyut tasarım, 1872'deki Crown Parfüm Şirketi parfümlerinde bulunan dekoratif kafeslerden ilham alarak bir zarafet dokunuşu ekler. Bu parlak, mücevher gibi renkli şişeler yalnızca Noel döneminde parlar. 

 

ICONIC FEMININE 

 

Damask Gülü, çiçeklerin kraliçesi, zengin safran ve bal gibi tatlı bir erik ve menekşe öpücüğü patlamasıyla buluşur. Berrak çiçekler ve amberler, ikonik bir çiftin kadın parfümünü yaratmak için parlar. 
Bu Amber Çiçek parfümü, mükemmel bir şekilde hazırlanmış olup cilt üzerinde 8 saatten uzun süre kalıcılığa sahiptir. Parlak erikli çiçekten yumuşak, müsküs amberine doğru bir geçiş yapar. 


ICONIC MASCULINE 


Petitgrain'in isyankar bir patlaması, tatlı mandalinle harmanlanır ve parlak pembe biberle tazelenir. Yuzu'nun sulu bir sıkımı ve aromatik biberiye, kadife gibi pürüzsüz sedire dalıp, ikonik bir çiftin erkek parfümünü yaratır. 
Enerjik ve gizemli bir derinlik taşıyan bu Odunsu Narenciye, ciltte 8 saatten fazla kalıcılık sağlar ve parlak narenciye notalarından dumanlı vetiver'e doğru giden bir yolculuk sunar. 

 

Yılbaşında Sevdİklerİnİze Sağlıklı Güzellİk Hedİye Edİn!


Bu yeni yılda, hediye seçiminizi sağlıklı güzellik ve cilt bakım ürünlerinden yana kullanmayı düşünüyorsanız, işte size ilham verici bir öneri: Miskanber'in sizler için bir araya getirdiği cilt bakım ürünleri! Cilt bakımı, sadece görünümümüzü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda kendimizi özel hissetmemizi de sağlar.  Sevdiklerinize cilt bakım rutinlerinde sağlıklı  bir başlangıç yapma fırsatı sunarak, onları yıl boyunca destekleyebilir ve güzelliklerini kutlayabilirsiniz. 

YENİ YILI GÜZEL BİR CİLTLE KARŞILAMAK İÇİN: 111SKIN

Temizleme ve Tonlama - Mask uygulamadan önce cildin, maskenin içindeki etken maddeleri emmek için iyi bir şekilde hazırlanmasını sağlamak için temel bir adımdır.


Göz Maskeleri - Herhangi bir zamanda kullanılabilir ve cilt bakım rutininizin tüm adımlarından sonra uygulanabilir. Hem göz altına hem de göz üstüne uygulanabilirler, böylece göz bölgesinin şişkinliğini azaltma ve ışıltı kazanma için kullanılabilirler.


Yüz Maskeleri - Herhangi bir zamanda kullanılabilir, tüm cilt bakım rutininizin adımlarının ardından veya serum sonrasında uygulanabilir. Maske çıkarıldıktan sonra nemlendirici uygulaması yapılmalıdır.


Çoklu Maske - Maske uygulamalarını katmanlayarak başlayarak, önce Göz Maskelerini uygulayın ve ardından tam yüz yaprak maskesini kullanın.


Sıvı Maskeler - Ürün talimatına göre taze ve temizlenmiş cilde uygulandığında en iyi sonuç verir. Birden fazla maske, yüz ve boyun farklı bölgelerine uygulanabilir ve bölgeye özgü endişeleri hedeflemek için kullanılabilir.

Nocturnal Eclipse Recovery Cream NAC Y2

Antioksidan Canlandırıcı Esans, cildi NAC Y2 ve yatıştırıcı bitkisel özütlerle zenginleştiren hafif ve su benzeri bir üründür. Cilt temizlendikten hemen sonra kullanılır ve takip eden ürünlerin cilde daha etkili bir şekilde nüfuz etmesine olanak tanır. Hemen nem sağlar, yatıştırır ve canlandırır, böylece cilt tazelenir ve enerji kazanır.


Faydalar
Yatıştırıcı, Nemlendirici, PH Dengeleyici, Serbest Radikalleri Temizler


Aktif Bileşenler

NAC Y2TM: 111SKIN'in özel kompleksi; cildi onarmayı ve korumayı amaçlayan antioksidan seviyelerini arttırarak elastikiyeti iyileştirir.
ALOE VERA: Cildi yatıştıran, sakinleştiren ve anti-enflamatuar özelliklere sahip bir bitkisel özüt.
BAKIR KLOROFİL: Cilt onarımını teşvik eden ve lekeleri azaltmaya yardımcı olan sodyum-bakır tuzlarının karışımından oluşan sentetik bir klorofil.
DEV DENİZ YOSUNU: Mineral, iyot ve antioksidanlar açısından zengin olan bu bitkisel deniz yosunu özütü, tahrişi azaltma, antiseptik, anti-enflamatuar ve detoksifiye etme özelliklerine sahiptir ve cildi iyileştirir ve besler.
LİNOLİK ASİT – VİTAMİN F: Cilde dolgunluk ve nem sağlar. Cildin bariyerini güçlendirir ve serbest radikal hasarını UV ışınları ve hava kirliliğinden koruyarak yaşlanma belirtilerini azaltır.
TARTARIK ASİT: Cildin yüzeyini nazikçe soyarak diğer ürünlerin daha derinlemesine nüfuz etmesi için cildi hazırlar. Antioksidan özelliklere sahiptir, cildin pH dengesini geri kazanır ve nemlendirir.

KULLANIM:
Temiz, kuru veya nemli cilde birkaç damla uygulayın. Cilt tahriş olduğunda tıraş sonrası tedavi olarak mükemmeldir. Daha sonra normal cilt bakım rutininizi uygulayın.

Nocturnal Eclipse Recovery Cream

Nocturnal Eclipse Recovery Cream, cildi nemlendirirken ve onarmaya yardımcı olurken bir koruyucu bariyerde cildi desteklemek amacıyla yoğunlaştırılmış bir besleyici formül olarak tasarlanmıştır.
 

Faydalar
Besleyici, Sakinleştirici, Dolgunlaştırıcı, İnce çizgilerin görünümünü azaltır


Aktif Bileşenler
NAC Y2TM: 111SKIN'in özel kompleksi; cildin antioksidan seviyelerini artırarak elastikiyetini iyileştirmeyi ve cildi korumayı amaçlar.
FOSFOLİPLER: Hücre zarlarının önemli bir bileşeni olan lipidlerin bir sınıfıdır; cildin doğal nem seviyelerini korumaya yardımcı olur.
HİYALÜRONİK ASİT: Ciltte doğal olarak bulunan bir nem çekici olan bu madde, cildin nemini yakalar ve tutar, böylece cildin nem dengesini iyileştirir ve dolgun bir etki yaratır.
CENTELLA ASIATICA: Kollajen sentezini destekleyen bitkisel bir özüt, cildin gerilim direncini arttırır ve ince çizgileri azaltır. Güçlü antioksidan aktivitesi ile cilt korumasını arttırır ve iltihabı sakinleştirir.
LİNOLİK ASİT - Vitamini F: Cildi nemlendirir ve dolgunluk kazandırır. Cildin bariyerini güçlendirmeye ve UV ışınları ve hava kirliliği kaynaklı serbest radikal hasarını önlemeye yardımcı olur, yaşlanma belirtilerini azaltır.
KULLANIM:
Akşam serumdan sonra yüzünüze eşit miktarda masaj yaparak uygulayın.

DR. BARBARA STURM İLE YENİ YILA CİLT BAKIMIYLA BAŞLAYIN

Göz çevresindeki kırışıklıkların, yorgunluk belirtilerinin ve şişkinliğin görünümünü azaltmayı hedefleyen içerik bilimine dayalı bir formülasyon. 
 

Göz çevresindeki cilt, vücuttaki en ince cilt yapısına sahiptir ve ince çizgiler, "karga ayakları", kuruluk ve susuzluk gibi gözle görülür yaşlanma belirtilerine karşı özellikle hassastır. Göz altı şişlikleri, koyu halkalar ve şişkinlik, bazen kalıtsal olabilen faktörlerle ilişkilendirilebilir ve güneşe maruz kalma, yetersiz uyku, yaşam tarzı ve stres gibi etkenlerle daha da belirginleşebilir. Aynı zamanda, yaşlandıkça göz çevresindeki bölgedeki mikrodolaşım yavaşlar, lenfatik sıvı birikir ve bu da gözlerde görünür şişliklere ve "göz torbalarına" yol açar. Daha az oksijen taşıyan kan, cildin koyu görünmesine neden olur, bu da koyu halkaların daha fazla belirginleşmesine neden olur. Dr. Barbara Sturm'un SUPER ANTI-AGING GÖZ SERUMU, SUPER ANTI-AGING KOLEKSİYONU'ndan sonraki sonraki yeniliği olarak, göz çevresindeki mikrodolaşımı düzelterek gözleri sıkılaştırmayı, aydınlatmayı ve canlandırmayı hedefler ve cildi nemlendirir, pürüzsüzleştirir ve dolgunlaştırır. 


GÖRÜLEBİLİR SONUÇLAR 
Yorgunluğa Karşı ve Yaşlanmaya Karşı Etki: Kırmızı Alglerden elde edilen ekstrakt, yalnızca 24 saat içinde yorgunluğun ilk belirtilerini azaltmada ve 28 gün sonra yaşlanmanın ilk işaretlerini azaltmada yardımcı olduğu görülmüştür.
Koyu Halkaları Aydınlatma: Polisakkaritlerin, günde iki kez 28 gün boyunca uygulandığında kullanıcıların %75'inde koyu halkaları aydınlattığı gösterilmiştir. 
Anında Nem Artışı: Kırmızı Alglerden elde edilen ekstraktin uygulamadan sonra iki saat içinde nemlendirmeyi %32'ye kadar arttırdığı gösterilmiştir. 


ANA FAYDALAR

-    Polisakkaritler: Koyu halkaların görünümünü azaltarak göz çevresini daha aydınlık hale getirir.
-    Kırmızı Alglerden Elde Edilen Ekstrakt: Hemen yorgunluk etkisi sağlayarak göz torbaları ve şişliklerin görünümünü azaltır. 
-    Calanthe Ekstraktı: Hassas cildi sıkılaştırır, kolajen ve elastin üretimini destekler.
-    Purslane Ekstraktı: Tahrişi yatıştırmaya yardımcı olan yaşlanma karşıtı bir güç kaynağıdır.
-    Gluconolactone ve Hyaluronik Asit: Yoğun nem sağlar, cildin nem seviyelerini korumaya yardımcı olur.

EVLERDEKİ SICAKLIK VE IŞIK: KOKULU MUMLAR İLE YILBAŞI HEDİYESİ


Yılbaşı, sevdiklerimize ne kadar önemli olduklarını hatırlatmanın tam da zamanı! Her yıl, onları mutlu etmek ve içlerini ısıtmak için mükemmel bir hediye mi arıyorsunuz? Miskanber sizler için seçenekleri bir arada topluyor. Bu yıl, evlerdeki sıcaklığı ve ışığı arttırmak için kokulu mumlara ne dersiniz?


Kokulu mumlar, evlerde sıcaklık ve ışık getirme yeteneklerinden yanı sıra sevdiklerinizi düşündüğünüzü ve onların huzurunu önemsediğinizi gösterir. Kokulu mumlarla yeni yılın güzelliklerle dolu, sıcak ve coşkulu bir şekilde karşılanması için, Miskanber'in yılbaşı önerilerine göz atın!

EV İÇİN YILBAŞI HEDİYESİ ÖNERİSİ: KOKUSUYLA BÜYÜLEYECEK


FRENCH EXCELLENCE'E BİR ÖVGÜ
 

Bu özel mum koleksiyonu, Julien Sprecher ile parfümcüler Shyamala Maisondieu ve Fabrice Pellegrin arasında yakın işbirliği ile oluşturulmuş olup, Parfums de Marly tarafından kraliyet bir kışın koku imzasını canlandırıyor. Adını layık bir şekilde taşıyan Spiced Delight, bal, tarçın ve osmanthus notlarına sahiptir; ortasında ise amber, labdanum ve benzoin bulunur. Vanilya ve tonka fasulyesi, Louis XV'in sarayı tarafından değer verilen lezzetlerle ilgili hafifletici anıları canlandırarak bu kompozisyonu Shyamala Maisondieu tarafından oluşturur. Fabrice Pellegrin ile birlikte hazırlanan Royal Pine, çamın aromatik tazeliği ve sedirin ihtişamını sıcak bir kasmir ve paçuli bazında sunar. Bu hayali orman, Marly arazisinin doğasının kış manzarasını beyaz ve yeşil tonlarıyla çağrıştırır bir şekilde gezintiye çıkmak gibidir.
 

Winter Woods aynı zamanda Fabrice Pellegrin ile oluşturuldu ve zamanda durmuş bir anıyı yakalar; bir şatoda geçirilen, hipnotik bir ateşin olduğu, çıtır çıtır yanmaktan sıcak közlere dönmeye başladığı bir akşamı - koku, kara odunların yanmış yüzünü, cade yağının kavrulmuş facetini, dokulu bir deri uyumunu ve büyüleyici guaiac ağacını çağrıştırır.

DIPTYQUE MUM İLE SEVDİKLERİNİZİN İÇİNİ ISITIN!

Tamamen gösterişli kıvrımlarla kaplı olan yılbaşı için tasarlanan koleksiyon, sizi şaşırtacak ve büyüleyecek benzersiz bir görünüm sunuyor. Mükemmel bir hediye arayışında olanlar için çok sayıda yarattı ve seçenek sunarak, bir arada geçirilen anların keyfi, mutluluğu ve paylaşmanın mutluluğuna uygun koku ve dekoratif nesnelerin geniş bir seçeneğini sunar. Vazgeçilmez klasik mumun özel sınırlı sürümlerinden, kalıplanmış, kokulu mumlardan yeni yemek mumlarına; eriyen altın mumluklarından zarif bir advent takvimine kadar. En küçük hediyeden en olağanüstü olanına kadar, tatil sezonu koleksiyonumuz, parıldayan, canlı bir tarzda her bireyin eğilimlerini ve isteklerini karşılamayı önceden tahmin edecek ve tatmin edecektir. 


Hediyelikler listesinin başında, renkli, siyah ve altın alevlerle süslenmiş kaplarıyla üç yeni sınırlı sayıda klasik mum bulunuyor. Kış mevsimini çağrıştıran bu harika kokuların bu ihtişamlı yeniden yorumlamaları eşsiz koku niteliklerine sahip. Sapin (Çam Ağacı) mumunun ferah, narin kokusu, sıcak anıları geri getirir; evinize yeni gelmiş ve hemen süslenmiş ağacın kendisini hatırlatır. Délice (Zevk) mumu, kuru meyve ve vanilya notalarıyla, sizi festif, ağız sulandıran bir anın kesin vaadiyle karşılıyor. Ve son olarak, Coton (Pamuk) mumu, tonka fasulyesinin yumuşaklığını kullanarak pamuğun yumuşaklığını olfaktif olarak yansıtarak sizi nazik bir kış kucaklamasına sarıyor.